Czasem, by zwiedzić Kraków, trzeba na niego spojrzeć z boku. Dlatego pierwszy raz w historii cyklu „Zwiedzam Kraków”, musiałem wyjechać poza granice miasta. Krakus Swoszowice grał bowiem na wygnaniu. Jak się okazało, nie na zawsze, tylko tymczasowo, więc całkiem możliwe, że będę chciał go zwiedzić jeszcze raz. Bo jednak sporo [...]
pon, Lis 20, 2017
W rewanżowym meczu barażowym Dania rozgromiła na wyjeździe Irlandię aż 5-1 i jako ostatnia drużyna z Europy awansowała na rosyjski mundial. W pierwszym spotkaniu zanotowano bezbramkowy remis. W rewanżu pierwsi na prowadzenie wyszli Irlandczycy, ale Skandynanowie jeszcze w pierwszej połowie potrafili strzelić dwa gole. Po przerwie dołożyli jeszcze trzy... Irlandia [...]